BÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ MALOVÝ JELLO DORT

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

Nedovolte, aby vás pokyny vyděsily, je to ve skutečnosti extrémně jednoduchý dort, který se dá vydělat.

 

PRO KŮRU GRAHAMOVÉHO CRACKERU

Pro mnoho dalších informací, stejně jako informace o způsobech, jak vytvořit tuto komponentu, si můžete snadno prohlédnout mou kůrku z grahamového sušenky přímo níže.

Graham Sušenky
Hnědý cukr
Máslo

BÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ MALOVÝ JELLO DORT

NA BEZKVĚTNÝ DORT

Lahodná čokoláda bílé barvy – Vysoce kvalitní lahodná čokoláda bílé barvy je nezbytná.
Máslo
Vejce
Cukr
Maliny – čisté nebo dokonce ledové (rozmrazené)
Raspberry Jell-O – Můžete snadno změnit chuť přesně na to, co jste kdy předtím, jako např.
Whipped lotion – Můžete snadno použít Keep zakoupený nebo si dokonce předem vytvořit můj podporovaný krém.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

KŮRA GRAHAMOVÉHO CRACKERU

1. Předehřejte si sporák na 325 °F (162 °C) a sbírejte historicky nejnižší teplotu 10 na pružinové pánvi spolu s pergamenovou zprávou.

2. Namažte pergamenovou zprávu na spodní hraně pánve nebo ji rovnoměrně navrstvěte spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů.

3. Pokud ve skutečnosti používáte celé grahamové sušenky (vs. balené drobky z grahamových sušenek), bleskově je všechny rozdmýchejte v procesoru jídla, pulzujte, dokud nebude jednotnost ve skutečnosti velká a malá.

4. míchat a integrovat. Integrujte strouhanku z grahamového sušenky a hnědý cukr, poté přidejte rozmrazené máslo a integrujte, dokud není máslo skutečně rovnoměrně rozptýleno v celé zcela suché směsi.

5. Přesuňte se na svou pružinovou pánev a vypořádejte se s historicky nízkou úrovní a také s úrovní.

6.Vařte. Zatlačte na směs strouhanky z grahamového sušenky směrem k malému, historicky nízkému stupni, poté vařte 15 minut při 325 °F (162 °C).

7. Úžasné. Eliminujte příchod ze sporáku, stejně jako umožnit k úžasné.

 

BÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ MALINOVÝ BEZKVĚTÝ DORT

1.Ve velké mixovací nádobě vdechněte svou bílou lahodnou čokoládu přímo do malých kousků tak, jak je to jen možné.

2. Zahrňte nakrájené máslo, stejně jako mikrovlnnou troubu, aby se rozmrazila bílá lahodná čokoláda a máslo, domácí ohřev v 30 2. krocích.

3. Smíchejte mezi každým 30 2. přírůstkem vytápění domu směrem k integraci, až do úplného změknutí a rozmrazení.

4.Rezervujte, stejně jako povolte směrem k úžasné poněkud, když se přemístíte do následujícího tipu.

5. V mixovací nádobě (pomocí palmového mixéru), nebo dokonce v nádobě vašeho stojícího mixéru, rozdrťte vejce a cukr až do osvícení a také bublinky (na pohled pěnivé, stejně jako určitě budou při přípravě má ​​přibližně dvojí intenzitu).

6. Opatrně pomalu složte zničenou vaječnou směs přímo do rozmražené bílé lahodné čokolády, dávejte si pozor na pokus a bublinky pocházející ze zničené vaječné směsi nechte nepoškozené.

7. Zahrňte každou vaječnou směs až do úplného začlenění přímo do rozmražené bílé lahodné čokolády.

8. První část čistých malin z 1 hrnku rozmixujte v mixéru na pyré, poté opatrně vmíchejte přímo do těsta na koláč bez mouky.

9. Smíchejte těsto tak nízko, jak je to jen možné, ale dostatečné k úplnému začlenění rozmačkaných malin do těsta na koláč.

10. Vychladlou pánev na okrajích namažte máslem (přes kůrku z grahamového kraku), poté těsto přesuňte přímo do pánve a vařte 55 minut při 162 °C, popř. dokonce až do zařízení dortu je ve skutečnosti jen poněkud jiggly, nicméně pevné vůči stylu.

 

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Opatrně pomalu složte zničenou vaječnou směs přímo do rozmražené bílé lahodné čokolády, dávejte si pozor na pokus a zanechte bublinky vycházející ze zničené vaječné směsi nepoškozené.
Rychle vyměňte želé pro každou jinou chuť.
Grahamové sušenky můžete snadno umístit do sáčku na zip a také je rozdrtit, pokud ve skutečnosti nemáte procesor na jídlo.